O nas

Nasze podejście

Misja i wizja

Jesteśmy od ponad 20 lat jednym z największych sprzedawców kartridży i tonerów do drukarek atramentowych i laserowych takich firm jak HP, Lexmark, Brother, Canon, Epson, Samsung, OKI i innych. Zapewniamy bardzo szeroki asortyment dostępny w sklepie w Koszalinie do prawie każdej drukarki.

Mamy w ofercie produkty:

* oryginalne tusze i tonery – polecane przez producentów drukarek

* zamienniki kartridży Activejet – najwyższa jakość, duża wydajność po przystępnej cenie

* zamienniki tuszów i tonerów GIMBU – sprawdzona jakość połączona z dużą wydajnością przy najniższej cenie – POLECANE przez naszych KLIENTÓW.

Nasze produkty charakteryzują się wysoką jakością popartą certyfikatami, nagrodami i wieloletnią gwarancją. Powiększona wydajność w stosunku do oryginału i często wielokrotnie niższa cena pozwala wydrukować wszystko na co ma się ochotę, bez obawy o koszty.

Na miejscu oferujemy szeroką gamę akcesoriów komputerowych, sieciowych i inne do biura, domu a także dla graczy.

Montujemy komputery z fabrycznie nowych części dostosowane do potrzeb klienta i jego możliwości finansowych, oferujemy także gotowe sprzęty renomowanych firm z nawet trzyletnią gwarancją (bez dopłaty) oraz wystawiamy faktury VAT.

W ofercie mamy szeroką gamę sprzętu poleasingowego w idealnym stanie – jak nowe. Komputery, laptopy, AiO, drukarki. Z roczną gwarancją, z możliwością przedłużenia.

Do polecamy najlepsze marki Yerba mate wraz z akcesoriami (matero, bombilla, yerbomos i inne), niezbędnymi do picia tego wspaniale działającego napoju.

Nasza wiedza, solidność, uczciwość i podejście do klienta pozwoliły nam utrzymać się na trudnym, komputerowym rynku od ponad 20 lat.

company CEO

Nasza oferta

Meet the Team

Our Talented Minds

Jane RichardsonProject manager

A chief technology officer and a member of the board of directors

Michael CooperArt director

A creative mind behind all design projects and a creative manager

Marie TurnerTechnical architect

An energetic software developer and the logic mind behind the code